Tým vývojářů jako služba

jsi to ty?

Senior fullstack developer - Laravel/VueJS

Pro našeho klienta tvoříme tým jako službu. Vývoj individuálního e-commerce řešení vyžaduje dlouhodobou spolupráci. Naším úkolem bude tvorba komplexního společného backoffice a několika instancí eshopu.

Náplň práce

  • staneš se součástí menšího samoorganizovaného týmu, kde budeš mít na starosti vývoj backendu i frontendu
  • ve spolupráci s kolegy budeš navrhovat architekturu aplikace
  • budeš tvořit REST API, protože na FE budeme využívat VueJS 3
  • využiješ k tomu nejnovější Laravel, PostgreSQL databázi, websockety, Typescript a další nástroje potřebné pro vývoj - Gitlab, Jira, Slack
  • dockerizovaný projekt poběží na infrastruktuře DigitalOcean

Co ti nesmí chybět

  • znalost PHP a JS a obecně fullstackového vývoje větších produktů a to na úrovni senior
  • schopnost převzít od Product ownera zpracovanou User Story a navrhout technické řešení problému
  • zkušenost s tvorbou REST API
  • znalost práce s frameworkem typu Laravel, Symfony, React, VueJS
  • přesah do DevOps - setup infrastruktury, CI/CD pipelines

Co je pro nás bonus

  • zkušenost s návrhem rozsáhlejší databáze
  • nejsou ti cizí návrhové vzory, softwarová architektura, škálovatelná řešení
  • týmovost řadíš nad individualismus, znáš principy scrumu a agilního přístupu k vývoji

Co nabízíme my

  • spolupráci na IČ, smlouva na 12 měsíců s možností prodloužení nebo HPP
  • férová finanční odměna podle toho, co máš za sebou: 5000-6500 Kč/MD
  • kultura založená na vzájemné důvěře a spolupráci, plochá organizační struktura
  • egofree tým, kde člověk nejde pro radu daleko
  • tvůj názor v našem malém týmu vynikne
  • sickdays
  • 100% remote po onboardingu je možný
  • každoroční jarní lyžovačku na rakouském ledovci a legendární vánoční večírky

Neváhej nás kontaktovat

Každému odpovíme zpět. Napiš přímo Vladimírovi nebo použij kontaktní formulář.

Vladimír Hotový
jednatel společnosti

vladimir.hotovy@websta.cz
+420 606 964 254

co tě čeká

Flexibilní pracovní doba

Skloubit soukromý život se zaměstnáním je možné! Když potřebuješ, vezmi si home-office. Odvedená práce a pružná komunikace je to, co se počítá.

Občerstvení

Vybavená kuchyňka, možnost připravit si kávu nebo čaj. Nealkoholické nápoje, ovoce a něco sladkého k zakousnutí jsou k dispozici pro každého.

Užitečné kurzy

My ve Webstě se účastníme školení na nejrůznější témata z oblasti programování. Rozvíjíme se i navzájem mezi sebou.

Pravidelné firemní akce

Každý tým je potřeba posílit společným vydařeným týmovým zážitkem. Nám se to daří, třeba každé jaro na lyžích v Rakousku.