Tým vývojářů jako služba

Nábytek na míru - radost i starost, známe to všichni. Najít šikovného truhláře, domluvit termín návštěvy, měření, čekání na kalkulaci, dlouhá dodací lhůta, problémový servis. Pickawood tyto problémy řeší. A jak mu s tím pomáhá Websta?

Tým vývojářů jako služba

Problém
Vývoj 3D konfigurátoru, potažmo celé online platformy, vyžaduje dlouhodobou práci několikačlenného týmu vývojářů. Náklady na provoz interního týmu v Německu nejsou malé.

Řešení
Nearshore development - Websta pro klienta takový tým provozuje. V České republice - tedy geograficky blízké zemi. Klient tak šetří náklady, neztrácí ale na kvalitě.

Problém
Byznys klienta roste a tým je potřeba škálovat. HR proces vyžaduje určité knowhow, které zajistí vhodné doplnění týmu.

Řešení
Websta tým pro klienta nejen řídí, ale i rozvíjí. Zajistí nábor nového člena včetně onboardingu. Pickawood se tak může soustředit na jádro svého podnikání.

12.000.000 € ročního obratu

250.000 prodaných produktů

E-shop a řízení objednávek

Prodat čtvrt milionu produktů není jen tak. S naším řešením zákazníci hravě objednají a Pickawood hravě vyrobí. Díky čemu?

3D konfigurátor

Kupovat zajíce v pytli nikdo nechce. Naklikat si skříň nebo stůl v prohlížeči (i na mobilu!) a pak si všechno pro klid v duši zobrazit v ARku, jestli ladí s kobercem? To už je jiná písnička.

Napojení na výrobu

Dvakrát měř, jednou řež. Ale jsme jenom lidé a neřežem tak dobře jako CNC mašina. Naše appka vyrobí digitální popis nábytku, kterému výrobní stroje rozumí. Vyšší kvalita, nižší chybovost, všichni spokojení.

www.pickawood.com
Tech Lead, Pickawood.com
Robert Matthees Tech Lead, Pickawood.com

I really enjoy working with Websta. Quick communication and cool project management.

Vyberte si čas kdy si spolu zavoláme
Nebo nám klidně nechte vzkaz